Olomoucký kraj 2011
U příležitosti 140. let od zahájení osobní dopravy na trati Zábřeh na Moravě – Sobotín se 10. září uskuteční jízdy historických vlaků.
Program 10. září 2011
Oslavy výročí 140. let od zahájení veřejné dopravy na trati Zábřeh na Moravě – Sobotín budou součástí Dnů evropského dědictví 2011.
Kromě nostalgických jízd se můžete těšit na bohatý doprovodný program. Na nádraží Zábřeh na Moravě, Šumperk, Sobotín a také přímo ve vlaku získají zájemci otisk pamětního razítka. Součástí historického vlaku bude i jídelní vůz.
Kompletní bohatý doprovodný program, jídzní řád a ceník nalaznete na www.cd.cz.
Předprodej jízdenek probíhá v železničních stanicích Zábřeh na Moravě, Šumperk, Sobotín, Velké Losiny a Kouty nad Desnou. Jízdenky je možné zakoupit také u vlakového doprovodu. Kapacita vlaků je omezena.
Doplňující obsah
V Den železnice výhodně se SONE+
V sobotu 24. září 2011 může s jednodenní jízdenkou SONE+ cestovat vlakem až pět cestujících bez ohledu na věk. Ostatní podmínky se nemění. Více informací zde.
Z minulých let

Den železnice 2010 v Olomouci navštívilo 16 000 fanoušků.
© 2012, České dráhy, a.s. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
