Svět zábavy

Tradičně bohatý doprovodný program pro malé i velké návštěvníky. Závod drezín pro celou rodinu o zajímavé ceny. Pro nejmenší návštěvníky divadelní stan s železničními pohádkami, soutěžemi, atrakcemi, hrami a spoustou dalších aktivit, potkat můžete i maskota Elfíka. Kinematovlak zajistí projekci oblíbených pohádek pro děti po celý den. Těšit se můžete i na Vláček Hráček.

 

ZÁVOD DREZÍN

Závod drezín bude probíhat po celý den, přesné časové rozmezí bude upřesněno na místě. Závod je vyhlášen pro dvoučlenné posádky, které mají za úkol na šlapací drezíně překonat co nejrychleji trať dlouhou 50 metrů. Každá posádka absolvuje trať pod odborným dozorem. Vyhlášení a předání cen bude poté odpoledne na hlavním pódiu. Účast v závodě je odměněna drobnými dárky a hlavní ceny jsou připraveny pro první tři nejlepší časy dosažené během dne.
Více informací a přesné časy získáte přímo na místě konaní Národního dne železnice 2017.


KONCERT SKUPINY BUTY

Ta vystoupí na bohumínském náměstí v sobotu 23. září 2017 od 18:00 hodin. Vstupné na koncert jsme sladili se samotným Národním dnem železnice, je tedy zcela zdarma! Jedná se tak o ideální možnost jak vyplnit volný čas mezi denním programem v depu a Noční vlakovou show.

Buty jsou česká populární hudební skupina, původem z Ostravy, která vznikla v roce 1986. Zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. Skupina se může v hudebním světě pyšnit nejedním hitem. Příkladem jsou skladby jako „František“, „Mám jednu ruku dlouhou“, „Tata“ nebo velmi oblíbená pomalá píseň „Nad stádem koní“.  Poslední album "Duperele" vydala skupina v roce 2012, pochází s něj také známý videoklip ke skladbě „Píseň práce“, ten obletěl nejednu televizní hudební hitparádu!
 

KONCERT EMMA SMETANA

Emma Smetana zahraje na náměstí T. G. Masaryka v Bohumíně 23. zaří v 16:00 hodin. Na pódiu Světa zábavy tak budete moci vidět další jedinečné vystoupení. Vstupné znovu držíme tak nízko jak to jen jde, tedy na nule.

Emma Smetana je televizní moderátorka, herečka ale hlavně zpěvačka a klavíristka. Její skladby v sobě mísí naléhavost bondovských soundtracků, beatlesácké melodie a  r 'n 'b  rytmiku.


PROGRAM KINOSÁLU

09:00 hod. – Ostře sledované vlaky
11:00 hod. – Anděl na horách
13:00 hod. – Dívka ve vlaku
16:00 hod. – premiéra filmu Záhada lokálek

Kinosál můžete zdarma navštívit v rámci Světa zábavy na náměstí T. G. Masaryka v Bohumíně.